Edytorstwo, grafika, fotografia

W 1997 roku założyłem swoją działalność, w ramach której podjąłem prace edytorskie, fotograficzne, reklamowe i twórcze dla m.in. takich podmiotów, jak: Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo CCPress, Wydawnictwo HELION, Wydawnictwo PETRUS, Wydawnictwo Literackie (Kraków), Wydawnictwo UNIVERSITAS (Kraków), Wydawnictwo św. Antoniego (Wrocław), Wydawnictwo SEVEN (to obecna nazwa, Wrocław), Wydawnictwo FILIA, Polskiego Towarzystwo Ekonomiczne (PTE),  Szkoła Europejska im. J. Tischnera, Krakowska Szkoła Wyższa, BP Polska (centrala w Krakowie), INTER-BUD (Kraków), Park Wodny w Krakowie, KRAKOIN, Firma GETH, Firma HUSTY, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju, Firma konsultingowa TOP, Wydział Katechetyczny Kurii w Krakowie, Car-Partner (dealer HONDA), Euromarket (Dealer Opel, Chevrolet, Saab), EUROCAR (Dealer Forda), Stowarzyszenie POEZJA I MUZYKA, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydawnictwo WAM, Korzeniowski.pl, TRAS Kraków, BLACHPROFIL Kraków, J&J Developer, PREMBUD Developer, TWW Apartamenty, Ambasada Niemiec, Krakowska Fabryka Armatur S.A.

Ważnym elementem mojego doświadczenia jest także kontynuowanie doradztwa i udział w organizacji redakcji wydawnictw (PETRUS, CCPress). Szczególnie naukowe Wydawnictwo CCPress (działające pod patronatem ks. prof. Michała Hellera) jest znakomitym świadectwem dobrze działającego zespołu zbudowanego przeze mnie od podstaw.

Kontakt z krajobrazem i przyrodą poprzez teleobiektyw 😉 Od wzgórz Rybnej (Rybna w Małopolsce). A samoloty wtapiają się w to latanie ponad krajobrazem i stają się jego częścią. Dla mnie też są piękne… 🙂

Gepostet von Mirosław Krzyszkowski am Montag, 6. August 2018

Kochani! Księżyc jest ostatnio fascynujący. Wczorajszym jego malarskim zabawom z chmurami nie mogłem się oprzeć i postanowiłem się jeszcze z Wami podzielić….

Gepostet von Mirosław Krzyszkowski am Sonntag, 29. Juli 2018

Kochani! Relacja z wczorajszego zaćmienia Księżyca, na szerszych kadrach nieba nad Krakowem i Skawiną wraz z widocznym…

Gepostet von Mirosław Krzyszkowski am Samstag, 28. Juli 2018